CL

Het weer in Lo Barnechea, Chili in september 2014

In september 2014 varieerde de temperatuur in Lo Barnechea van 12°C tot 28°C. De gemiddelde maandtemperatuur kwam uit op 18°C.

Over de hele maand viel er in totaal 42 mm regen, waarvan het meeste op 1 september 2014 met 16 mm neerslag.

Bekijk een ander jaar

Temperatuur in Lo Barnechea in september 2014

Deze grafiek toont de gemeten maximum en minimum temperatuur per dag in september 2014 in Lo Barnechea, in graden Celsius.

Neerslag in september 2014

Deze grafiek toont de gemeten neerslag per dag in september 2014 in Lo Barnechea, in millimeters.

Historisch weer in Lo Barnechea in september per jaar

Bekijk het weer per dag in september in Lo Barnechea voor de afgelopen jaren

Weer in Lo Barnechea in andere maanden van 2014

Bekijk het weer per dag in Lo Barnechea voor de maanden in 2014

Gemiddelde weer in Lo Barnechea per maand

Klik op een maand om het gemiddelde weer per maand te bekijken

Weergegevens

De klimaat- en weergegevens zijn zorgvuldig samengesteld. Meer informatie hierover vind je op onze pagina over weerdata.

Klopt er iets niet?

Als lokale bewoner ken jij het weer als geen ander. Deel jouw weerervaringen via onze contactpagina, zodat we jouw input kunnen verwerken en onze klimaatinfo voor Lo Barnechea verder kunnen verbeteren. Jouw ervaring helpt ons om een nog completer beeld van het weer in Lo Barnechea te geven.