GP

Het weer in Plessis-Nogent, Guadeloupe in januari 2016

In januari 2016 varieerde de temperatuur in Plessis-Nogent van 27°C tot 29°C. De gemiddelde maandtemperatuur kwam uit op 29°C.

Over de hele maand viel er in totaal 74 mm regen, waarvan het meeste op 5 januari 2016 met 39 mm neerslag.

Bekijk een ander jaar

Temperatuur in Plessis-Nogent in januari 2016

Deze grafiek toont de gemeten maximum en minimum temperatuur per dag in januari 2016 in Plessis-Nogent, in graden Celsius.

Neerslag in januari 2016

Deze grafiek toont de gemeten neerslag per dag in januari 2016 in Plessis-Nogent, in millimeters.

Historisch weer in Plessis-Nogent in januari per jaar

Bekijk het weer per dag in januari in Plessis-Nogent voor de afgelopen jaren

Weer in Plessis-Nogent in andere maanden van 2016

Bekijk het weer per dag in Plessis-Nogent voor de maanden in 2016

Gemiddelde weer in Plessis-Nogent per maand

Klik op een maand om het gemiddelde weer per maand te bekijken

Weergegevens

De klimaat- en weergegevens zijn zorgvuldig samengesteld. Meer informatie hierover vind je op onze pagina over weerdata.

Klopt er iets niet?

Als lokale bewoner ken jij het weer als geen ander. Deel jouw weerervaringen via onze contactpagina, zodat we jouw input kunnen verwerken en onze klimaatinfo voor Plessis-Nogent verder kunnen verbeteren. Jouw ervaring helpt ons om een nog completer beeld van het weer in Plessis-Nogent te geven.