Het weer in Paganella Ski - Andalo in februari is koud en kans op een bui. Overdag ligt de temperatuur tussen -3°C en 2°C. Er valt deze maand een matige hoeveelheid regen (32 mm), gemiddeld op 6 dagen. ’s Nachts koelt het af naar -8 tot -2°C. De zon is matig sterk en zonbescherming wordt aangeraden.
In februari is Paganella Ski - Andalo met een gemiddelde temperatuur van 0°C een koudere bestemming dan België, waar het gemiddeld 9°C is. De kans op sneeuw in Paganella Ski - Andalo in februari is ook groter. Daar valt in februari ongeveer 113 cm sneeuw, tegenover 2 cm sneeuw in België.
🌡️ 0°C
🌧️ 32 mm
🌡️ 9°C
🌧️ 51 mm
In februari schommelen de maximumtemperaturen in Paganella Ski - Andalo tussen -3°C en 2°C, het gemiddelde komt uit op een koude 0°C.
Februari kent enkele buien in Paganella Ski - Andalo, met gemiddeld 6 regendagen en 32 mm neerslag.
Weerdata | Januari | Februari | Maart |
---|---|---|---|
Temp. overdag | -5–2°C | -3–2°C | -2–4°C |
Temp. 's nachts | -9–-4°C | -8–-2°C | -7–-1°C |
Regendagen | 5 | 6 | 6 |
Neerslag | 25 mm | 32 mm | 39 mm |
UV-index | 3 (Matig) | 4 (Matig) | 6 (Hoog) |
Heb je nog vragen over het weer in Paganella Ski - Andalo in februari? Hieronder vind je antwoorden op de meestgestelde vragen.
De temperatuur overdag ligt gemiddeld tussen -3°C en 2°C. ’s Nachts koelt het af naar ongeveer -8°C tot -2°C.
Enigzins, februari verloopt wisselvallig in Paganella Ski - Andalo met 6 regendagen en 32 mm neerslag in totaal.
In februari voelt het weer in Paganella Ski - Andalo meestal relatief koel aan, met af en toe een bui. Dankzij de matige wind kan het wat frisser aanvoelen dan de temperatuur doet vermoeden.
In februari waait er in Paganella Ski - Andalo meestal een harde wind van gemiddeld 34 km/u uit het zuidzuidwesten.
In februari kan het in Paganella Ski - Andalo soms fris zijn. Neem naast lichte kleding ook een trui, vest of lichte jas mee voor de avonden.
Nee, februari is meestal te koel voor actieve vakanties zoals wandelen of fietsen in Paganella Ski - Andalo.
Klik op een dag voor meer weerdetails
Bekijk het weer per dag in februari in Paganella Ski - Andalo voor de afgelopen jaren
Klik op een maand om meer weerdetails voor die periode te bekijken
Maand | Max | Min | Neerslag | Sneeuw | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Januari | -2° | -6° | 26 mm | 79 cm | |
Februari | -1° | -6° | 35 mm | 132 cm | |
Maart | 1° | -4° | 34 mm | 62 cm | |
April | 5° | -1° | 48 mm | 62 cm | |
Mei | 8° | 2° | 84 mm | 21 cm | |
Juni | 14° | 7° | 81 mm | 0 cm | |
Juli | 16° | 9° | 110 mm | 0 cm | |
Augustus | 15° | 9° | 125 mm | 0 cm | |
September | 12° | 5° | 94 mm | 0,8 cm | |
Oktober | 7° | 2° | 121 mm | 7,6 cm | |
November | 2° | -2° | 77 mm | 50 cm | |
December | 0° | -4° | 37 mm | 74 cm |
Laat je ervaringen met het weer in Paganella Ski - Andalo achter.
Klik op een bestemming om het weer in februari te bekijken
De klimaat- en weergegevens zijn zorgvuldig samengesteld. Meer informatie hierover vind je op onze pagina over weerdata.
Als lokale bewoner ken jij het weer als geen ander. Deel jouw weerervaringen via onze contactpagina, zodat we jouw input kunnen verwerken en onze klimaatinfo voor Paganella Ski - Andalo verder kunnen verbeteren. Jouw ervaring helpt ons om een nog completer beeld van het weer in Paganella Ski - Andalo te geven.