In februari 2020 varieerde de temperatuur in Cerro de Pasco van 23°C tot 31°C. De gemiddelde maandtemperatuur kwam uit op 28°C.
Over de hele maand viel er in totaal 197 mm regen, waarvan het meeste op 6 februari 2020 met 25 mm neerslag.
Deze grafiek toont de gemeten maximum en minimum temperatuur per dag in februari 2020 in Cerro de Pasco, in graden Celsius.
Deze grafiek toont de gemeten neerslag per dag in februari 2020 in Cerro de Pasco, in millimeters.
Bekijk het weer per dag in februari in Cerro de Pasco voor de afgelopen jaren
Bekijk het weer per dag in Cerro de Pasco voor de maanden in 2020
Klik op een maand om het gemiddelde weer per maand te bekijken
De klimaat- en weergegevens zijn zorgvuldig samengesteld. Meer informatie hierover vind je op onze pagina over weerdata.
Als lokale bewoner ken jij het weer als geen ander. Deel jouw weerervaringen via onze contactpagina, zodat we jouw input kunnen verwerken en onze klimaatinfo voor Cerro de Pasco verder kunnen verbeteren. Jouw ervaring helpt ons om een nog completer beeld van het weer in Cerro de Pasco te geven.